Pre všetkých, čo majú radi čierny humor a ešte černejšie hlášky 😄
Tento vtipný hrnček s textom „Čo chytíme, to doj*beme“ a ikonickým motívom dvoch postavičiek je ideálny pre kamarátov, kolegov alebo partiu, ktorá si zo všetkého robí srandu.
Perfektne sa hodí do práce, dielne, kancelárie alebo ako darček pre niekoho, kto sa nebojí povedať veci na rovinu. Tento hrnček zaručene vyvolá úsmev (alebo smiech) hneď ráno pri káve.
✔ výrazný a vtipný dizajn
✔ kvalitná potlač odolná voči umývaniu
✔ vhodný na kávu, čaj aj iné nápoje
✔ ideálny darček pre kamarátov alebo kolegov
Keď humor nemá hranice 😄
